neteshyn.com.ua

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Музей

  МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ М. НЕТІШИНА

Адреса музею: пр-т Незалежності, 29

м. Нетішин Хмельницька обл. 30100

 тел/факс (03848) 32573

тел. (03848) 32574

Розпорядок роботи:

з 8.00 до 17.00 год

Обідня перерва: з 12.00 до 13.00 год

Вихідний день: субота.

 

 Міський краєзнавчий музей – перлина Нетішина, один із наймолодших музеїв України, відкритий 27 вересня 2001 року. Експозиція музею розміщена у 18-ти експозиційних залах, які відображають основні напрямки історії, етнографії, природи регіону.

 Серед особливо цінних експонатів в залі археології варто виділити унікальні матеріали з палеолітичної стоянки на хуторі Співак Ізяславського р-ну та знахідки з курганів східнотшинецької культури бронзового віку з урочища Козацькі могили поблизу Нетішина. У залі палеонтології, окрім іншого,  представлено вражаючий за своїми розмірами корал типу Favosites Gothlandicus Lm. У музеї наявна академічна колекція мінералів. Окремі зали музею наближують до відвідувачів історію сіл Нетішина та Дорогощі, яка сягає вглиб до XVI-XVII ст. Про недалеке минуле міста та Хмельницької АЕС розповідає однойменний зал, в центрі якого – модель ядерного енергоблока типу ВВЕР-1000, що експлуатуються на ХАЕС. Зали нумізматики та боністики відображають періоди історії грошового обігу як нашої держави, так і її найближчих сусідів...

До потреб наукових співробітників та громадськості міста при музеї діє наукова бібліотека.

У музеї проводяться численні масові заходи: родинні свята, вечори, музичні салони, зустрічі, тематичні виставки, презентації. Діє творча студія «Літературна кав’ярня».

З метою налагодження тісної співпраці із середніми освітніми та дошкільними виховними закладами підготовлені та реалізуються програми «Музей – школі» та «Музей для дошкільника».

У складі Нетішинського міського краєзнавчого музею, як структурний підрозділ, здійснює свою діяльність мистецька галерея «Арт - ПЛАСТ».

 Мистецька галерея «Арт-ПЛАСТ»

Адреса: пр-т Незалежності, 18

м. Нетішин

тел/факс (03848) 34510

 Розпорядок роботи:

з 9.00 до 18.00 год

Обідня перерва: з 13.00 до 14.00 год

Вихідний: субота, понеділок 

  Ми завжди раді усім відвідувачам  Запрошуємо до нас!

 

 

Комментарии (4)
Оставить комментарий
Your Contact Details:
Комментарий:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):S:!::?::idea::arrow:
Security
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке (У зарегистрированных его нет!!!).
 
Рейтинг@Mail.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 @Mail.ru